MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 14103088
nr 1410 3088
Matsalsgrupp
5 delar. Diameter: 105cm. Höjd: 74cm, 2st iläggsskivor, längd: 30cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 19:25:29
5/8 21:59:06
9/8 19:07:01